Послуги та Ціни

By on 15.12.2016

1. Високошвидкісні безлімітні тарифні плани для фізичних осіб*

Тарифний планАбонплата, грн.Швидкість, Мбіт/с

Стандарт 75 15 Мбіт/с **
Базовий 90 75 Мбіт/с
Оптимальний 100 100 Мбіт/с
Преміум 300 1000 Мбіт/с

* Зазначені в таблиці тарифні плани почали діяти з 1.11.2016 р.
** Використання перших 50 Гбайт трафіка на швидкості 100 Мбіт/сек.

Тариф Стандарт можуть обрати тільки клиенти, що мешкають у багатоповерхових будинках, для приватного сектора мінімальний тариф складає 150 грн.

  • 1 Мб = 1024 Кб
  • До трафіку відноситься сумарний вихідний та вхідний трафік мережі Internet .
  • Статистику стану рахунку можна отримати в особовому кабінеті за адресою https://stat.zeus.poltava.ua
  • Сплата послуг здійснюється внесенням авансу на свій рахунок. Списання білінговою системою Ваших грошових коштів відбувається по мірі використання послуги.
  • Перехід на більш дорогий тариф (наприклад: з тарифу «Стандарт» на «Базовий») здійснюється бескоштовно, а повернення на больш дешевий (наприклад: з тарифу «Базовий» на «Стандарт») коштує 50 грн. При переході на інший тарифний план на рахунку повинна бути сума, що дорівнює (або більша) за щомісячну абонентську плату для вибраного тарифу.
  • Один раз на місяць абонент может скористатися послугою «відстрочка платежа». Мається на увазі відкриття нового розрахункового періоду строком на 3 дні шляхом списання з особового рахунку кліента суми, що дорівнює його щомісячній абонплаті. Протягом дії відстрочки платежа (3 календарних дні) абонент зобов’язаний погасити заборгованість, що дорівнює щомісячній сумі оплати згідно свого тарифного плану. Інакше доступ до мережі Internet буде автоматично призупинено до погашення заборгованості.

2. Тарифні плани для юридичних осіб

Організаціям та корпоративним кліентам ми завжди готові запропонувати повний спектр комплексних рішень, що стосується вирішення питань Internet технологій. Тарифні плани підбираються індивідуально, в залежності від обсягу та складності проекту. Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися за телефоном 8 (0536) 75-10-10.

3. Додаткові послуги

№НайменуванняЦіна

1 Знешкодження вірусів, троянів, червей договірна
2 Виїзд спеціаліста до абонента для усунення несправностей, що виникли з вини абонента від 25 грн.
3 Призупинення тарифікації акаунта (пауза) на строк, що становить більше 2 місяці 20 грн.
4 Перехід на більш дешевий тарифний пакет 50 грн.
5 Статична реальна IP-адреса безкоштовно
6 Статична реальна IP-адреса без блокування портів 30 грн./міс
7 Налаштування Wi-Fi роутера 50 грн.

4. Зміни в тарифах

З 01.11.2016 року всіх клієнтів з абонплатою 60 и 65 грн/міс. було переведено на тарифний план «Стандарт». Абонплата на тарифі «Стандарт» складає 75 грн/міс. Умови нового тарифного плану вступили в силу після закінчення розрахункового періоду по діючому тарифу. Дякуємо за розуміння. З повагою, адміністрація.